SON DAKİKA

Dogu TV

Mısırlı gazeteci, Mohammed Alsaloussi’yi ifşa etti

Mısırlı gazeteci, Mohammed Alsaloussi’yi ifşa etti
42 views
13 Haziran 2021 - 7:43

Şeyma Subaşı’nın evlilik teklifi aldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında ortaya atılan dolandırıcı iddiaları konuşulmaya devam ederken Mısırlı gazeteci Amer Fouad çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mısırlı gazeteci, Mohammed Alsaloussi hakkında ‘Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi’nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Milyarder falan olamaz’ dedi. Fouad’un açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

 

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı bir süredir aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi’den evlilik teklifi almasının ardından Mısırlı sevgilisi hakkında ‘milyarder değil, dolandırıcı’ iddiaları gündeme geldi.

Mısırlı gazeteci Amer Fouad, Günaydın’a Mohammed Alsaloussi hakkında açıklamalarda bulundu. Fouad, ‘Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi’nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da ‘ünlü bir televizyoncunun eski karısıyla evlenen Mısırlı’ şeklinde… Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır’ın en zengin sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor.

Zaten Mısır’ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo’nunki değil.Mısır’da bir şeyhin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış. Mısır’da şeyh sadece din adamlarına deniyor. Araplar gibi Mısırlı zenginlere şeyh denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım. Ben yıllarca Mısır’da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım. Amerika’da yaşadığı söyleniyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik. Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır’da adından söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.’

https://dogutv.com.tr/wp-content/uploads/Screenshot_4-230.png

GÜNLÜK HABER AKIŞI
MTA Yerleşkesinde patlama oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şile’de fabrika yangını
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sakarya Zaferi 100 yaşında…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP 98 yaşında
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bor madeninden krem üretildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KPSS tercihleri başladı
GÜNLÜK HABER AKIŞI