SON DAKİKA

Dogu TV

Fatih Koyunoğlu hakkında cinsel saldırı iddiası!

Fatih Koyunoğlu hakkında cinsel saldırı iddiası!
2 views
27 Mayıs 2021 - 14:05

Son olarak ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde ‘Nuh’ karakterini canlandıran oyuncu Fatih Koyunoğlu hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Koyunoğlu’nun Kadıköy’de bir eğlence mekanında tiyatro oyuncusu Seda Çakmaksoy ’a cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi.

İddiaya göre; olay günü Kadıköy’de bulunan bir eğlence mekanına giden oyuncu Fatih Koyunoğlu, aynı mekanda bulunan Seda Çakmasoy ile tanışmak istedi. Gürültü sebebiyle konuşamadıklarından dolayı mekandan birlikte ayrılan ikili, yakın yerde bulunan ve ünlü oyuncunun da ortağı olduğu tiyatro binasına gitti.

https://dogutv.com.tr/wp-content/uploads/Screenshot_4-230.png

TİYATRO SOHBETİ BAHANE OLMUŞ

Sabah gazetesinden Seda Nur Günaydın’ın haberine göre; kendisi gibi ünlü oyuncunun da tiyatroyla ilgilenmesinden kaynaklı sohbet etmek isteyen Seda Çakmaksoy, bir süre sonra beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kaldı. Alkolün de etkisiyle oyuncu Fatih Koyunoğlu, Seda Çakmaksoy’a sarılarak genç kadını öpmeye çalıştı.

Genç kadının bu durumu reddederek amacının sadece tiyatro üzerine sohbet etmek olduğunu söylemesi üzerine ünlü oyuncu, genç kadından özür diledi.

ISRARLA DEVAM ETMİŞ

Bir süre tiyatro üzerine sohbet ettikten sonra oyuncu Fatih Koyunoğlu’nun tekrar genç kadını öpmek istemesi üzerine Seda Çakmaksoy, binadan çıkmak istedi. O esnada apartman boşluğuna doğru ilerleyen Seda Çakmaksoy’un yanına gelerek cinsel saldırıda bulunan oyuncu Fatih Koyunoğlu, genç kadının sert tepki vermesi üzerine peşinden giderek genç kadını taciz etmeye devam etti. Bunun üzerine kamera olduğunu söyleyen genç kadın, hızla olay yerinden uzaklaştı.

10 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Yaşananlardan sonra Seda Çakmaksoy’un oyuncu Fatih Koyunoğlu’ndan şikayetçi olması üzerine ünlü oyuncu hakkından  Cinsel  Saldırı suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki davanın üçüncü celsesi de görüldü. Duruşmaya müşteki Seda Çakmaksoy ile sanık Fatih Koyunoğlu ve taraf avukatları katıldı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Duruşmada müşteki Seda Çakmaksoy, sanığın cezalandırılmasını talep ederken, sanık Fatih Koyunoğlu ise üzerine atılı suçlamaları kabul etmediğini belirterek olay gününden üç gün sonra müştekinin kendisiyle bir kafede dört saat boyunca oturup çay içtiğini, iddia edilen olaylar yaşansaydı müştekinin kendisiyle bu şekilde oturmamasının gerektiğini söyledi.

DAVA ERTELENDİ

Duruşma sonu mahkeme, savcının mütalaasını hazırlaması için süre verilmesine karar vererek davayı ileri bir tarihe erteledi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sakarya Zaferi 100 yaşında…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP 98 yaşında
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bor madeninden krem üretildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KPSS tercihleri başladı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hatay yeni stadına kavuşuyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kasım Güler tutuklandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ahmet Nur Çebi istifa etti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Jandarmaya yeni makineli tüfek