SON DAKİKA

Dogu TV

Tesettüre Giren Ünlüler

Tesettüre Giren Ünlüler
739 views
07 Nisan 2021 - 7:57

Tesettüre girerek hayatını değiştiren ünlüler merak konusu oldu. Aralarında sunucu, spiker hatta manken olan bile var. İşte tesettüre giren ünlüler…

Magazin dünyasında yer alan ünlülerin yaşamları daima merak konusu olmuştur. Bu ünlülerin televizyondaki hallerinin dışında özel yaşamlarındaki halleri de onları takip eden kitleler tarafından merak konusu olmuştur.

Birçok insan ünlüleri televizyondaki yaşamlarından ötürü marjinal bir yaşam tarzı benimsediklerini düşünebilir. Ama maneviyat insanın özünde gelişen bir durumdur ve bazı ünlüler zaman içerisinde aldıkları kararla maneviyata yönelebilirler. 

Televizyondaki marjinal hallerini terk eden isimler zaman içerisinde İslam’ın emrettiği şekilde tesettüre bürünüp kapanma karar alabilirler. Listede birçok insanın marjinal olarak tanımladığı isimler var. Bunların başında eski manken-oyuncu Gamze Özçelik yer alıyor. Ünlü isim hayat tarzını tamamen değiştirerek kapamaya karar verdi ve bu kararının arkasında durmaya devam ediyor. Yine güzel oyuncu Büşra Ayaydın’ın bir anda tesettüre bürünmesi izleyenleri şaşkına çevirmişti. Yeşilçam’da da genç ve güzel olan, dönemin marjinal isimleri arasında yer alan Leyla Sayar da ilerleyen yaşlarda tesettüre bürünen isimler arasında yer alıyor. O halde lafı daha uzatmadan tesettüre bürünen isimleri ve tesettürlü hallerine gelin birlikte bakalım.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
MTA Yerleşkesinde patlama oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şile’de fabrika yangını
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sakarya Zaferi 100 yaşında…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP 98 yaşında
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bor madeninden krem üretildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KPSS tercihleri başladı