SON DAKİKA

Dogu TV

CHP’DEN ÖDÜL GİBİ GÖREVLENDİRME

CHP’DEN ÖDÜL GİBİ GÖREVLENDİRME
22 views
05 Nisan 2021 - 6:23

Bursa’nın İnegöl ilçesindeki bir anaokulunda öğretmenlik yapan Bengü Kavlan, geçen yıl kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret edince, hakkında soruşturma başlatılarak görevden uzaklaştırıldı.

https://dogutv.com.tr/wp-content/uploads/Screenshot_4-230.png

CHP İlçe teşkilatı ise Kavlak’a sahip çıkarak, ilçe sekreteri olarak görevlendirdi.

SABAH’ta yer alan habere göre; Kavlak, geçen hafta ise CHP’li Mudanya Belediye Başkanı Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz tarafından, yeni yaptırılan Zübeyde Ana Çocuk Akademisine müdür yapıldı. Akademinin açılışını da yine geçen hafta, çeşitli temaslar için Bursa’ya gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yaptı.

YÖNETİM TEBRİK ETTİ
Yapılan skandal görevlendirmeyle ilgili olarak CHP İnegöl İlçe Teşkilatı sosyal medya hesabından “26.03.2021 tarihinde CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçtaroğlu’nun açılışını yaptığı Mudanya Belediyesi Zübeyde Ana Çocuk Akademisi’nde okul müdürü olarak göreve başlamıştır. Bu kutsal görevinde kendisine sonsuz başarılar diliyoruz. Layığı ile görevin üstesinden geleceğine, gelecek nesilleri bugünden aydınlatacağına şüphemiz yoktur” denildi.

‘CHP’NİN KRİTERİ BELLİ OLDU’
Bursa’da infial yaratan görevlendirme ile ilgili olarak AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü de bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu’nun 24 Kasın Öğretmenler gününde yaptığı skandal açıklamayı hatırlatan Söğütlü, “Her fırsatta liyakatten bahseden Kılıçdaroğlu, öğretmenler gününde, “Hala Erdoğan’ın peşinden giden öğretmen varsa ben ona öğretmen demem” şeklindeki açıklaması ortadadır. Bugüne geldiğimizde ise Cumhurbaşkanımıza hakaret eden Bengül Kavlan’ı, çocuk akademisine müdür olarak atamaları, CHP’nin öğretmen kriterlerini de ortaya koymuştur” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
MTA Yerleşkesinde patlama oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şile’de fabrika yangını
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sakarya Zaferi 100 yaşında…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP 98 yaşında
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bor madeninden krem üretildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KPSS tercihleri başladı
GÜNLÜK HABER AKIŞI