SON DAKİKA

Dogu TV

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde inanılmaz sahne

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde inanılmaz sahne
43 views
02 Nisan 2021 - 8:08

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 90. Bölüm ile ATV ekranlarında hayranlarının karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar herkesi şaşkına çevirdi. Bu ayrılığı ilk kez F5Haber’den öğrenmiştiniz. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova’ya hangi başrol oyuncusu veda etti.

Peki ama ekranların vazgeçilmezi haline gelen Bir Zamanlar Çukurova’ya hangi başrol oyuncu veda etti.Diziye yeni dahil olan Lütfiye Nermin’in anlattıkları ile şok üstüne şok yaşadı.

Başhekim Ümit Sevda’dan tokat yedi, Gerçekler günyüzüne çıktı, Fikret Fekeli ve Demir Yaman karşı karşıya geldi.

Bir Zamanlar Çukurova’da bu gelişmeleri ekran başındakiler şaşkınlıkla izledi.

Geceye damga vuran anlar…

Fikret bir kez daha tehlikeli bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli‘yle işbirliği yapar ama bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur.

Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz

Ali Rahmet Fekeli Fikret ile ilgili gerçekleri öğrendikten sonra bir anda yere yığılıyor. Fekeli Ağa hastaneye kaldırırken yakınları hastane kapısında son durumunu merak içinde beklemeye başlıyor.

Bilindiği üzere Bir Zamanlar Çukurova’ya Hünkar YamanYılmaz ve Behice ayrılıkları damga vurmuştu. Bu gelişmelerin ardından ‘Bir Zamanlar Çukurova final yapacak’ denildi…

Evet şimdi sıkı durun şimdi en çok merak ettiğiniz ayrılık haberine çok şaşıracaksınız.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ‘Seneye Bu Zamanlar’ adlı programın sunuculuğunu Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli Ağa’sı yani Kerem Alışık yapacak.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si Kerem Alışık’ın TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ‘Seneye Bu Zamanlar’ adlı programı sunacak olması, ayrılık iddialarını da beraberinde getirdi.

Bir Zamanlar Çukurovanın 90. bölümünde Fekeli Ağa’nın kalp krizi geçirmesi hatta Şermin’in ‘kurtulması çok zor diyorlar” sözleri bu ayrılığı doğrular nitelikteydi.

Son kulis bilgilerine göre yeni programın çekimlerine başlayacak olan Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’ya birkaç bölüm sonra veda edecek.

Bir Zamanlar Çukurova hayranları bu gelişme karşısında adeta şoke oldu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
MTA Yerleşkesinde patlama oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şile’de fabrika yangını
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sakarya Zaferi 100 yaşında…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP 98 yaşında
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bor madeninden krem üretildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KPSS tercihleri başladı
GÜNLÜK HABER AKIŞI