SON DAKİKA

Dogu TV

AÖF sınavları ne zaman olacak? 2021 AÖF sınav takvimi

AÖF sınavları ne zaman olacak? 2021 AÖF sınav takvimi
23 views
01 Nisan 2021 - 8:51

AÖF sınav tarihleri eğitimine Açıköğretim Fakültesi’nde devam eden öğrenciler tarafından merak ediliyor. Bahar dönemi AÖF sınavlarına dair tarihler Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı. Buna göre, AÖF sınavları 10-11 Nisan ve 17-18-19 Nisan tarihlerinde yapılacak. İşte AÖF sınav tarihleri ve sürece dair merak edilenler…

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde eğitimine devam eden öğrenciler AÖF sınav tarihlerini araştırıyor. Bu yıl online olarak yapılacak AÖF dönem sınavları için belirlenen tarihler, üniversite tarafından sınav takviminde paylaşıldı. Bu takvime göre AÖF sınavlarının ne zaman yapılacağı belli oldu.

Paylaşılan takvime göre bahar dönemi AÖF sınavları 10-11-17-18-19 Nisan 2021 tarihlerinde online olarak yapılacak. Final sınavı ise 29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Dönem arasında ders seçimlerini yapan ve sınavlar için gerekli işlemleri tamamlayan öğrenciler AÖF sınavlarına girebilecekler.

Sınavlar bu yıl pandemi nedeniyle tıpkı güz döneminde olduğu gibi yine online olarak yapılacak. Bahar dönemi sınavlarının ardından yaz okulu sınavları ise 8 Ağustos 2021 tarihinde uygulanacak.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
MTA Yerleşkesinde patlama oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şile’de fabrika yangını
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sakarya Zaferi 100 yaşında…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP 98 yaşında
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bor madeninden krem üretildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KPSS tercihleri başladı