SON DAKİKA

Dogu TV

KADES uygulaması kadının hayatını kurtardı! Kocanın planı bozuldu

KADES uygulaması kadının hayatını kurtardı! Kocanın planı bozuldu
53 views
31 Mart 2021 - 6:43

Özel bir ulaşım firmasında kabin memuru olarak görev yapan Seda K., Mehmet K. ile evliydi. Çift İstanbul’da ikamet ediyordu. Geçtiğimiz aylarda başlayan anlaşmazlık sonrası 39 yaşındaki genç kadın eşinden boşanmak istedi.

Sabah’ın haberine göre; Aile Mahkemesi’ne başvurarak dava açan Seda K.’nin eşi ise boşanmak istemiyordu. Taraflar arasında husumet başladı. Mağdur kadın eşine defalarca uzaklaştırma kararı aldırsa da eşini kendisinden uzaklaştırmayı başaramadı.

https://dogutv.com.tr/wp-content/uploads/Screenshot_4-230.png

KADES SAYESİNDE KURTULDU
Geçtiğimiz günlerde eşinden ayrılarak Bakırköy’de bir adreste ikamet etmeye başlayan genç kadın aniden eşini karşısında gördü.

Eşi ve arkadaşının kendisine hakaret ettikten sonra darp etmeye çalışması üzerine bir dükkâna girerek, Emniyet Genel Müdürlüğünün hazırladığı KADES uygulamasına basarak yardım istedi. Olay yerine gelen emniyet görevlileri tarafından kurtarılan genç kadın, olayın hemen ardından ikametinden taşındı.

AKIL ALMAZ PLAN
Başka bir semtte ikamet etmeye başlayan genç kadın, adresini kimseye söylemeden yaşıyordu. Ta ki boşanmak üzere olduğu eşi planını uygulayana kadar..

İddiaya göre Mehmet K., karakola giderek eşinin kaybolduğunu, haber alamadığını belirterek şikayetçi oldu. Emniyet güçleri genç kadının ailesine ulaşıp bilgi verdiğinde ise Mehmet K.’nin oyunu bozuldu.Telefonu açan baba, emniyet görevlilerine durumu anlatınca genç adam hakkında, ‘Suç uydurma’ suçundan soruşturma başlatıldı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
MTA Yerleşkesinde patlama oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şile’de fabrika yangını
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sakarya Zaferi 100 yaşında…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP 98 yaşında
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bor madeninden krem üretildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KPSS tercihleri başladı
GÜNLÜK HABER AKIŞI